Olümpia eellaager — Team Haanja

Olümpia eellaager

Avaldatud: 23.01.2018
Olümpiamängude avatseremooniani on jäänud kaks ja pool nädalat. See on kui silmapilk seal osalevate sportlaste aastatepikkuses ettevalmistuses. Siiski on viimastel nädalatel tehtav olulise tähtsusega ning maksimaalse tulemuse saavutamiseks tuleb treenida targalt.
Eile avaldati olümpiale pääsevate sportlaste kvoodid riikide kaupa - Eesti sai 4 kohta (2 naist ja 2 meest). Järgmiste päevade jooksul toimub mõningane kohtade ümberjaotamine. Riigid kinnitavad enda kvootide kasutamise ning kasutamata jäävad kohad jaotatakse pingereas esialgu joone alla jäänutele. Eile õhtuse seisuga peaks Eesti juba ühe koha juurde saama. Suur lootus on ka teise lisakoha saamiseks. Lõplik tõde selgub 25. jaanuaril.

Marko, Raido, Karel ja Algo treenivad Seiser Almis Itaalias ja Anette ning Andreas Seefeldis Austrias. Seiser Alm on meie jaoks varem käimata koht, kuid esmamulje ja ka kõik järgnevad muljed on olnud suurepärased! Ilm on olnud suurepärane ja radade võrgustik reljeefi poolest väga laia spektriga - võimalik sõita pikkadel laugetel matkaringidel ja rasketeks trennideks leiab pikad järsud tõusud.

27.-28. jaanuaril toimub Seefeldis (järgmise hooaja maailmameistrivõistluste linn) viimane MK-etapp enne olümpiamänge. Seal on meie sportlased stardis ning saavad teha viimase seisundi kontrolli. Pärast MK-etappi jätkuvad treeningud ning veebruari alguses lendavad sportlased Lõuna-Koreasse.

Täname kõiki toetajaid ja kaasaelajaid, tänu kellele me siin oleme!