Kolmas päev järjest Raido Ränkel meie parimana finišis! — Team Haanja

Kolmas päev järjest Raido Ränkel meie parimana finišis!

Avaldatud: 17.12.2017
OPA kontinentaalkarikasarja etapi kolmandal päeval jõudis Raido Ränkel meie tiimi sportlastest taas esimesena finišisisse, platseerudes kokkuvõttes 15km vabatehnika ühisstardist tublil 16. kohal (+17.6). Ka Andreas Veerpalu tegi hea sõidu lõpetades 39. positsioonil (+1:19.7).
Raido suutis terve distantsi vältel hoida kohta liidrigrupis ning tegi viimasel ringil veel positsiooni parandusi. Kaotus oli lõppkokkuvõttes väike ning Raido jäi oma esitusega rahule. Andreas tegi hea alguse ning püsis kuni poole distantsini samuti liidrigrupis. Kahjuks distantsi teises pooles astuti kaks korda Andreas suusa peale, mis tõttu toimus kukkumine ja lõi rütmi segamini. Distantsi lõpus suutis Andreas siiski kõvasti pingutada ning tõusis mõned positsioonid kõrgemale. Arvestades möödunud nädalal läbi põetud külmetushaigust, jäi Andreas oma sõiduga samuti rahule. Mõlemad kiitsid ka hooldemeeste tehtud tööd. Algo Kärp lõpetas 126 mehe konkurentsis 56. kohal (1:45.7). Võistluse võitis Beda Klee (SUI), talle järgnesid Thomas Bing (GER) ja Sergei Dolidovich (BLR).

Naised sõitsid tänasel päeval 10km vabatehnikat ühisstardist. Anette Veerpalu lõpetas oma vennaga samal positsioonil ehk 39. kohal (+2:15.2). Anette enesetunne oli hea ning samuti jäi ta oma suuskadega väga rahule. Naiste sõidu võitis Julia Belger (GER), teine ja kolmas koht läks venelastele Elena Sobolevale ning Mariya Istominale.