3,6 sekundi väärtus maailmakarika etapil — Team Haanja

3,6 sekundi väärtus maailmakarika etapil

Avaldatud: 25.11.2017
Ruka MK minituuri teisel päeval sõideti 15km klassikalises tehnikas ning ühtlasi saime teada, kui väärtuslikuks võivad osutuda pealtnäha tühised 3,6 sekundit. Just nii vähe jäi täna Karel Tammjärvel puudu MK- punktikohast. Lõpptulemuseks 34. koht., mis on eelmise hooaja taustal siiski märgatav edasiminek.
"Tänasest jääb magushapu maik suhu. seljataha jäid mitmed tugevad mehed, kuid punktidele siiski sõita ei suutnud. Täna oli üle mitme aasta parim sõit maailmakarikal, aga konkurents on tihe. Loodan, et suudan lähiajal pika punktipõua lõpetada," sõnas Karel pärast võistlust.

Sõidu võitis seni võitmatu norra suurtalent Johannes Hosflot Klaebo - mees, kes tõusul pigem jookseb kui suusatab. Meie põhjanaabritel oli samuti põhjust rõõmustamiseks, sest Iivo Niskanen suutis oma ühtlase sõiduga võtta poodiumi kolmanda koha norralase Didrik Toensethi järel. Sprinteritel Markol ja Raidol oli eile võimas päev, kuid tänaseks paraku püssirohtu enam ei jätkunud.